Sesshin Zen w Antoniowie wrzesień 2015

wrzesień 2015, Biały Dom w Antoniowie

Sesshin W Antoniowie stało się dla linii Pusta Chmura ważnym punktem niei tylko w kalendarium, ale przede wszystkim w sercu. W klimacie Gór Izerskich, w niezwykłej atmosferze Białego Domu, dwa razy w roku odbywają się sesshin zen. Z roku na rok spotykamy się w coraz większym gronie.

Agnieszka Bonar

Z wykształcenia biotechnolog, przez ponad 10 lat pracowała jako wykładowca przybliżający zagadnienia związane ze zdrowiem, leczeniem naturalnym i holistycznym podejściem do profilaktyki chorób. Od ponad 10 lat zaangażowana w rozwój osobisty, stopniowo odkrywa coraz większą przestrzeń do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Współtworzy Polsko- Niemiecką Fundację Willigisa Jaegera „Mądrość Wschodu i Zachodu”. Pracuje w Instytucie Rozwoju Osobistego Euphonia we Wrocławiu. Współtworzy strategię i uczestniczy w realizacji wszystkich projektów Instytutu i Fundacji. Opracowała i zredagowała najnowszą książkę Alexandra Poraj-Żakieja „Zen w codzienności”.