Spotkanie autorskie WTDK grudzień 2015

grudzień 2015, Wrocław

W ramach Wrocławskich Targów Dobrej Książki odbyło się spotkanie autorskie z Alexandrem Poraj-Żakiejem. Była to doskonała okazja do rozmowy o współczesnej duchowości, rozwoju duchowym i praktyce zen w codzienności XXI wieku.

Agnieszka Bonar

Z wykształcenia biotechnolog, przez ponad 10 lat pracowała jako wykładowca przybliżający zagadnienia związane ze zdrowiem, leczeniem naturalnym i holistycznym podejściem do profilaktyki chorób. Od ponad 10 lat zaangażowana w rozwój osobisty, stopniowo odkrywa coraz większą przestrzeń do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Współtworzy Polsko- Niemiecką Fundację Willigisa Jaegera „Mądrość Wschodu i Zachodu”. Pracuje w Instytucie Rozwoju Osobistego Euphonia we Wrocławiu. Współtworzy strategię i uczestniczy w realizacji wszystkich projektów Instytutu i Fundacji. Opracowała i zredagowała najnowszą książkę Alexandra Poraj-Żakieja „Zen w codzienności”.